- 20%

Avene – Les Essentiels Refreshing Eye Contour Care

2,080 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avene – Les Essentiels Refreshing Eye Contour Care

Një kujdes freskues i formuluar posaçërisht për zonat e lodhura (rrathët e errët dhe te fryrë) ose të dehidratuar të konturit të syve.

 • Një ekstrakt frutash të kuqe i kombinuar me një formë të qëndrueshme të vitaminës E antioksiduese.
 • Veti dekongjestionuese nga sulfati i dekstranit.
 • Uji Termal Avène qetësues dhe zbutës.
 • Rrathët e errët dhe fryrja zbehen dhe linjat e holla zbuten.
 • Për sy të ndjeshëm.
 • Jo komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë me një masazh të lehtë dhe më pas prekni butësisht.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua) Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Water (Aqua), PEG-12 Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, 1-2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Disodium Edta, Ribes Rubrum (Currant) Fruit Extract (Ribes Rubrum Fruit Extract), Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Sodium Benzoate, Sodium Dextran Sulfate, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Glucoside, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Les Essentiels Refreshing Eye Contour Care”

LART