- 20%

Avene – Krem anti-age për mbrojtjen nga dielli (SPF 50+)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,640 Lekë 3,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkura të ndjeshme.
Anti rrudhë. Rezistente ndaj ujit.
Pa silikon. Mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezet UVB-UVA
Anti oksidant

Pre-tocoferil, me veti anti oksidante, mbron qelizat nga radikalet e lira.
Uji termal Avene, ka veti zbutëse dhe kundër irritimit.
Ascofillina TM, përbërës aktiv kundër rrudhave, së bashku me kompleksin
Sunsitive® protection kontribuojnë kundër foto-plakjes.

Transparent në aplikim, përbërja e saj është e lehtë dhe fluide, mbron dhe hidraton lëkurat e ndjeshme.
Tubet me dozim: praktik, lejon që të përdorni sasinë e duhur të produktit.

Firma

Avene

Linja

Avene Sun Protection

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). C12-15 Alkyl Benzoate. Dicaprylyl Carbonate Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano]. Diisopropyl Adipate. Water (Aqua). Silica. Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine. Diethylhexyl Butamido Triazone. Alcohol (Alcohol Denat). Aluminum Starch Octenylsuccinate. Butyl Methoxydibenzoylmethane. C10-18 Triglycerides. Decyl Glucoside. Glyceryl Stearate. Peg-100 Stearate. Potassium Cetyl Phosphate. Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Ascophyllum Nodosum Extract. Benzoic Acid. Caprylic/Capric. Triglyceride. Caprylyl Glycol. Disodium Edta. Glyceryl Behenate. Glyceryl Dibehenate. Propylene Glycol. Sodium Hydroxide. Stearyl Alcohol. Tocopherol. Tocopheryl Glucoside. Tribehenin. Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Avene – Krem anti-age për mbrojtjen nga dielli (SPF 50+)
 • Avatar

  Elida B. (blerës i verifikuar)


  Porosine e mora online, por ne aplikim duhet te shtyp pompen disa here per te nxjerre nje sasi fare te vogel produkti 😕

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×