- 30%

Avene – Krem anti-age me ngjyrë për mbrojtjen nga dielli (SPF 50+)

2,240 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avene – Krem anti-age me ngjyrë për mbrojtjen nga dielli (SPF 50+)

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkura të ndjeshme. Anti rrudhë. Rezistente ndaj ujit.

 • Pa silikon. Mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezet UVB-UVA
 • Pre-tocoferil, me veti anti oksidante, mbron qelizat nga radikalet e lira.
 • Uji termal Avene, ka veti zbutëse dhe kundër irritimit.
 • Ascofillina TM, përbërës aktiv kundër rrudhave, së bashku me kompleksin
 • Sunsitive® protection kontribuojnë kundër foto-plakjes.

Transparent në aplikim, përbërja e saj është e lehtë dhe fluide, mbron dhe hidraton lëkurat e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Krem anti-age me ngjyrë për mbrojtjen nga dielli (SPF 50+)”

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), C12-15 ALKYL BENZOATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], WATER (AQUA), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, SILICA, GLYCERIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, MICA, DECYL GLUCOSIDE, TRIMETHYLPENTANEDIOL/ADIPIC ACID/GLYCERIN CROSSPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, ASCORBYL GLUCOSIDE, BENZOIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA, GLYCERYL BEHENATE, GLYCERYL DIBEHENATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL), IRON OXIDES (CI 77492), (CI 77491), (CI 77499), OXOTHIAZOLIDINE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), TOCOPHEROL, TOCOPHERYL GLUCOSIDE, TRIBEHENIN, XANTHAN GUM.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART