- 20%

Avene – Hydrance Optimale Rich Hydrating Cream Bonne Mine (SPF 30)

2,560 Lekë 3,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene Hydrance Optimale krem i pasur hidratues efekt Bonne Mine është një përkujdesje e indikuar për lëkura të ndjeshme, të thata dhe shumë të thata, të ndjeshme dhe me mungesë të shkëlqimit.

Me një ngjyrë të lehtë, ky krem hidraton thellësisht lëkurën duke dhënë një shkëlqim rrezatues.
Meiboserina dhe lipomucina mundësojnë një përhapje homogjene të ujit termal në lëkurë, duke shmangur avullimin e tij. Kombinimi i pigmenteve natyrale dhe perlave iluminuese korrekton defektet e ngjyrës.
SPF 30 mbron lëkurën nga efektet negative të rrezeve UV. Lëkura është e hidratuar dhe e mbrojtur, e rehatshme dhe e mbrojtur. Ditë pas dite, lëkura është më e fresket, homogjene dhe radiante.

Hipoalergjene. Jo komedogjenik. E formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive.

Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë, në mëngjes, vetëm ose pas serumit.

Firma

Avene

Linja

Hydrance

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Avène Thermal Spring Water (Avène Aqua), Octyldodecanol, Dicaprylyl Ether, Coco-Caprylate, Dimethicone, Titanium Dioxide (Nano), Polymethyl Methacrylate, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Titanium Dioxide (CI 77891), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyl Hydroximethoxy Benzylmalonate, Disteardimonium Hectorite, C3045 Alkyl Methicone, Benzoic Acid, Beta-Sistosterol, C3045 Olein, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Dimethicone Crosspolymer, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Glycine Soja Seed Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Iron Oxides (CI 77492), (CI 77491), (CI 77499), Lecithin, Mica, Peg-32, Peg-400, Poloxamer 188, Silica, Sodium Chloride, Sodium Chondroitin Sulfate, Sodium Myristoyl Glutamate, Talc, Tocopherol, Tocopheryl Glucoside Water (Aqua).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Hydrance Optimale Rich Hydrating Cream Bonne Mine (SPF 30)”

LART

×