- 20%

Avene-Hydrance BB Krem Hidratues për lëkura të thata (SPF 30)

2,880 Lekë 3,600 Lekë

Avène Hydrance BB-Rich Hydrated Cream SPF 30 është një krem ​​me ngjyrë që është ideuar për lëkurat e ndjeshme të thata në shumë të thata.

Përshkrimi i Produktit

Avene-Hydrance BB Krem Hidratues për lëkura të thata

Avène Hydrance BB-Rich Hydrated Cream SPF 30 është një krem ​​me ngjyrë që është ideuar për lëkurat e ndjeshme të thata në shumë të thata.Kremi hidratues për përsosjen e lëkurës përmban:

 • Kompleksin hidratues të patentuar nga Cohederm i cili siguron një hidratim të qëndrueshëm,
 • Një kombinim të pigmenteve narkre dhe minerale, që shkrihen në lëkurë dhe ndriçojnë fytyrën,
 • Sistemin e filtrimit të mbrojtjes nga dielli i cili siguron një mbrojtje të lartë SPF 30 dhe
 • Pre-Tocopheryl që mbron në mënyrë efektive nga agresionet e mjedisit (UV, radikalet e lira dhe ndotja).

Ditë pas dite, lëkura juaj zbutet dhe mbrohet dukshëm, lekura është më natyrale, më e unifikuar dhe më e ndriçuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në fytyrë dhe qafë.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Water (Aqua), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter), Diethylhexyl Butamido Triazone, Diisopropyl Adipate, Methyl Gluceth-20, Silica, Titanium Dioxide (CI77891), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Mica, Isocetyl Stearoyl Stearate, Triethylhexanoin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Benzoic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Decyl Glusocide, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Iron Oxides (CI77492), (CI77491), (CI77499), Phytosterols, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Isostearate, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene-Hydrance BB Krem Hidratues për lëkura të thata (SPF 30)”

LART

×