- 20%

Avene – Gentle Shower Gel

1,600 Lekë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Avene – Gentle Shower Gel

Xheli i dushit Avene fal rehati dhe tolerancë për të gjitha lëkurat e ndjeshme.

• Pastrues: Baza pastruese shumë e butë (me pH normal) pastron pa irrituar edhe lëkurën më të ndjeshme.
• Hidratues: Agjentët shumë të pasur dhe hidratues me origjinë bimore ofrojnë rehati dhe butësi për lëkurën.
• Qetësues: Uji termal Avène plotëson kujdesin falë vetive qetësuese dhe antiirrituese.

Shkuma e pasur dhe aroma delikate e bëjnë dushin ose banjën tuaj një përvojë të këndshme.
Pa sapun, pa ngjyrues, pa paraben. Nuk irriton sytë

Xheli i butë i dushit është i përshtatshëm për të gjitha lëkurat e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Emulsifikojeni xhelin midis duarve të lagura dhe aplikojeni në lëkurë.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). WATER (AQUA). SODIUM LAURETH SULPHATE. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERIN. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. POLYSORBATE 20. INULIN. LAURYL BETAINE. GLYCERYL OLEATE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. ASCORBYL PALMITATE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL (BUTYROSPERMUM PARKII OIL). CAMELINA SATIVA SEED OIL. CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). CITRIC ACID. FRAGRANCE (PERFUME). HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. PROPANEDIOL. SALICYLIC ACID. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE. TOCOPHEROL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Gentle Shower Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART