- 20%

Avene – Gomage Gentle Purifying Scrub

2,040 Lekë 2,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Trajtim eksfoliant specifik për lëkura të ndjeshme
Mikrosferat e saj sigurojnë një veprim eksfoliues mekanik efikas, ndjekur nga një agjent zbutës që favorizon eliminimin delikat të qelizave të vdekura.
Përdoret para aplikimit të maskës ose një trajtimi hidratues, duke favorizuar penetrimin e principeve aktive. Lëkura rigjen shkëlqimin dhe freskinë.

I pasur me ujë termal Avene.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të lagur, duke shmangur konturin e syve. Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore dhe shplajeni me ujë të bollshëm. Ky trajtim mund të përdoret një ose dy here në javë, sipas tipit të lëkurës.

Firma

Avene

Linja

Gomage

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Avene Thermal Spring Water, Aqua , Propylene Glycol , polyacrylamide , disodium laureth sulfosuccinate , C13-14 isoparaffin , sodium salicylate, Carrageenan, Cetrimonium Bromide , Fragrance, Jojoba Esters, Laureth-7 , Polyethylene , trisodium EDTA , Zinc Gluconate.

Composition:
Avène Thermal Spring Water 69%: soothing, anti-irritant.
Exfoliating microbeads: mechanical exfoliation.
Sodium salicylate: peeling effect.
Zinc Gluconate: anti-irritant effect, sebum regulator.
Glycols: moisturizers.
Without paraben, oil free.
Hypoallergenic and non-comedogenic product.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Gomage Gentle Purifying Scrub”

LART

×