- 20%

Avene – Krem me ngjyrë për lëkura të thata, të ndjeshme (SPF 50)

2,240 Lekë 2,800 Lekë

(Creme Teinte SPF 50+)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Krem me ngjyrë për lëkura të thata, të ndjeshme (SPF 50)

SUN CARE CREAM SPF 50+ është një krem ​​kundër diellit për lëkura të ndjeshme dhe super sensitive, lëkura qumështore ,lëkurat që janë gjithmonë të prirur për djegie nga dielli.

Tekstura e re, transparente, siguron një mbrojtje shumë të madhe kundër rrezeve UV falë mbrojtjes Sunsitive nga hulumtimi i Pierre Fabre. Struktura e saj e pasur dhe e lëmuar mbron dhe hidraton lëkurat e ndjeshme dhe të thata.

Udhëzime mbi përdorimin

Para ekspozimit në diell, vendosni 7 spraj për fytyrën dhe qafën. Riaplikojeni shpesh.

Firma

Avene

Linja

Avene Sun Protection

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua). C12-15 Alkyl Benzoate. Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano]. Water (Aqua). Cetearyl Isononanoate. Diisopropyl Adipate. Isodecyl Neopentanoate. Bis Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine. Diethylhexyl Butamido Triazone. Aluminum Starch Octenylsuccinate. Butyl Methoxydibenzoylmethane. Potassium Cetyl Phosphate. Titanium Dioxide (Ci 77891). Octyldodecanol. Decyl Glucoside. Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Benzoic Acid. Caprylic / Capric Triglyceride. Caprylyl Glycol. Disodium Edta. Fragrance (Perfume). Glyceryl Behenate. Glyceryl Dibehenate. Glyceryl Laurate. Hydrogenated Palm Glycerides. Hydrogenated Palm Kernel Glycerides. Iron Oxides (Ci 77492) (Ci 77491) (Ci77499). Propylene glycol. Silica. Sodium Hydroxide. Sodium Myristoyl Glutamate. Talc. Tocopheryl Glucoside. Tribehenin. Xanthan Gum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Krem me ngjyrë për lëkura të thata, të ndjeshme (SPF 50)”

LART

×