- 20%

Avene – Creme Teinte SPF 30

2,240 Lekë 2,800 Lekë

Krem dielli me ngjyrë për lëkura të ndjeshme me probleme.
SPF 30

Përshkrimi i Produktit

Avene – Creme Teinte SPF 30

Përkujdesje për lëkura të ndjeshme me probeme dhe mbrojtëse nga dielli.

Produktet fotombrojtëse Avène sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV falë bashkimit ekskfuziv të përbërësve SunSitive Protection të krijuar nga kërkimet Pierre Fabre:

 • Një kompleks fotombrojtës të optimizuar nga një galenikë e qëndrueshme dhe efikase në kohë.
 • Pretocopheryl pararendësi i vitaminés E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira
 • Ujë Termal Avène qetësues anti-irritues.

Me ngjyrën e saj të artë, lëkura është më e njëtrajtshme dhe më me shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe në qafë para ekspozimit në diell. Riaplikojeni shpesh.

Firma

Avene

Linja

Avene Sun Protection

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

30

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Isononanoate, Diispropyl Adipate, Isodecyl Neopentanoate, Methylene Bis-Benzotriazoyl Tetramethylbuthylphenol [Nano], Water (Aqua), Aluminium Starch Octenylsuccinate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Potassium Cetyl Phosphate, Titanium Dioxide (CI 77891), Octenyldodecanol Stearyl Alcohol Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzoic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Decyl Glucoside, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Glyceryl Behenate, Glyceryl Laurate, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Glycerid, Talc, Tocopheryl Glucoside, Tribehenin, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Creme Teinte SPF 30”

LART

×