- 30%

Avene – Krem dielli me SPF 20 për lëkura të ndjeshme normale në të thatë

1,750 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje për lëkura të ndjeshme me probeme dhe mbrojtëse nga dielli.

Produktet fotombrojtëse Avène sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV falë bashkimit ekskfuziv të përbërësve SunSitive Protection të krijuar nga kërkimet Pierre Fabre:

 • Një kompleks fotombrojtës të optimizuar nga një galenikë e qëndrueshme dhe efikase në kohë.
 • Pretocopheryl pararendësi i vitaminés E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira
 • Ujë Termal Avène qetësues anti-irritues.
Firma

Avene

Linja

Avene Sun Protection

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

20

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Krem dielli me SPF 20 për lëkura të ndjeshme normale në të thatë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART