- 20%

Avene – Krem ushqyes

3,040 Lekë

Creme Nutritive Compensatrice

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Përkujdesje të buta dhe kremoze por që depërtojnë shpejt, ushqejnë, hidratojnë dhe mbrojnë lëkurën.
Aplikohen në mëngjes dhe mbrëmje. Pa paraben.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Krem ushqyes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART