- 20%

Avene – Krem ushqyes për lëkura shumë të thata

3,040 Lekë

Creme Nutritive Compensatrice Riche

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë – lëkura të ndjeshme , të thata dhe shume të thata

Përkujdesje të buta dhe kremoze por që depërtojnë shpejt Ushqejnë, hidratojnë dhe mbrojnë lëkurën.
Aplikohen në mëngjes dhe mbrëmje. Pa paraben.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Krem ushqyes për lëkura shumë të thata”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART