- 20%

Avene – Couvrance Pudër për një pamje mat dhe make up të qëndrueshëm

2,720 Lekë

(Poudre Mosaique Translucide)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

E qëndrueshme dhe shumëngjyrëshe ka nuança të tilla që përshtaten me çdo ngjyrë lëkure.
Kjo pudër i jep lëkurës pamje mat dhe bën makijazhin të qëndrueshëm.

Firma

Avene

Linja

Couvrance

Mosha

Të gjithë

Sasia

9gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Couvrance Pudër për një pamje mat dhe make up të qëndrueshëm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART