- 20%

Avene – Couvrance Pudër Soleil për një make up të qëndrueshëm

2,480 Lekë

(Poudre Mosaique Soleil)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shumë ngjyrëshe dhe me nuanca të arta, dhuron shkëlqim, një nxirje të lehtë pa diell, shumë të natyrshme dhe që e bën makijazhin më të dukshëm. Mund ta përdorni dhe si ruzh të zakonshëm.

Firma

Avene

Linja

Couvrance

Mosha

Të gjithë

Sasia

9gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Couvrance Pudër Soleil për një make up të qëndrueshëm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART