- 20%

Avene – Couvrance Pudër Eclat për një make up të qëndrueshëm

2,720 Lekë

Poudre Mosaique Eclat

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Për të fiksuar makijazhin e lëkurave të çelta.
Për t’i dhënë shkëlqim lëkurave mat dhe një pamje më të ëmbël dhe më të re lëkurave të maturuara.

Firma

Avene

Linja

Couvrance

Mosha

Të gjithë

Sasia

9gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Couvrance Pudër Eclat për një make up të qëndrueshëm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART