Avene – Couvrance Pudër për lëkura mikse dhe të yndyrshme (SPF 30)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Avene – Couvrance Pudër për lëkura mikse dhe të yndyrshme (SPF 30)

Aftësia e madhe mbuluese e lejon të korrigjojë parregullsitë e dallueshme si p.sh. vitiligo, hemangiomat, njollat e hiperpigmentuara si dhe cikatricet post-operatore në mënyrë shumë të natyrshme.

Produkt hipoalergjik dhe jo komedogjen, i përshtatshëm edhe për lëkurat shumë të ndjeshme. Qëndron për kohë të gjatë dhe është rezistent ndaj ujit dhe djersës. Mbrojtje UV (SPF 30).

 • OIL-FREE për lëkura mikse dhe të yndyrshme
 • 5 nuanca: Porcelain [1], Natural [2], Sand [3], Honey [4], Sun [5].

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me sfungjer duke goditur lehtësisht.Aplikojeni në zonat e nevojshme për korigjim. Unifikoni të gjithë fytyrën pa harruar qafën.

 

Informacion Shtesë

Firma

Avene

Linja

Couvrance

Mosha

Të gjithë

Sasia

10gr

SPF

30

Nuanca

Honey [4], Natural [2], Porcelain [1], Sand [3], Sun [5]

Titanium Dioxide (CI77891), C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Talc, Titanium Dioxide [Nano], Ehtylhexyl Methoxycinnamate, Hydrogenated Polyisobutene, Polyethylene, Isodecyl Neopentanoate, Kaolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbitan Sesquioleate, Synthetic Beeswax, Iron Oxides (CI77492/CI77491/CI77499), Polymethyl Methacrylate, Titanium Dioxide, Acrylonitrile/Methyl Methacrylate/Vinilydene Chloride Copolymer, Alumina, Ascorbyl Palmitate, BHT, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate, Mica, Silica, Stearic Acid, Synthetic Wax, Tocopherol, Water (Aqua).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Couvrance Pudër për lëkura mikse dhe të yndyrshme (SPF 30)”

LART

×