- 20%

Avene – Couvrance High Definition Eye Pencil Black

1,760 Lekë

Avène Couvrance High Definition Eye Crayon Noir është një laps i zi që intensifikon dhe rivizaton konturin e syve.

Përshkrimi i Produktit

Avene Couvrance High Definition Eye Pencil Black

Couvrance High Definition Eye Pencil është një laps me tolerancë të lartë, ju lejon të bëni një make-up të lehtë dhe të saktë për një përfundim ultra natyral.

Ky laps me definicion të lartë strukturon, intensifikon dhe rivizaton konturin e syve për një rezultat intensiv të zezë.

Falë formulës së tij, ky laps i zi i syve është rezistent ndaj ujit, lagështirës dhe djersës.

Përbërja e tij bazohet në përbërës me origjinë natyrale, ju sjell tolerancë maksimale, mbajtje shumë të mirë dhe aplikim që bëhet me shumë butësi.

Ky laps është i butë, mund të përdoret nga përdoruesit e lenteve të kontaktit.

 •  Formuluar pa parfum, pa konservues dhe i formuluar me vetëm 12 përbërës, laps i ndjeshëm i syve, i testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik, është krijuar për të reduktuar reaksionet alergjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Për një pamje të përcaktuar, vendoseni lapsin në të njëjtin nivel me qerpikët e sipërm, duke e trashur vijën drejt pjesës së jashtme të syrit. Për të zgjatur syrin dhe për të krijuar një efekt “almond look“, insistoni në cepin e jashtëm të syrit, ngrini butësisht qepallën për të nxjerrë një V në fund të qerpikëve të sipërm dhe të poshtëm.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Sasia

3g

Forma

Laps

Ngjyra

E zezë

IRON OXIDES (CI 77499). ISODODECANE. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX (HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA). EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX (CANDELILLA CERA). SHOREA ROBUSTA RESIN. OCTYLDODECANOL. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX (COPERNICIA CERIFERA CERA). CAMELLIA SINENSIS LEAF WAX. SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE. ASCORBYL PALMITATE. TOCOPHEROL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Couvrance High Definition Eye Pencil Black”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART