Avene – Couvrance Pudër për lëkura të thata dhe shumë të thata (SPF 30)

Pudër mbuluese, korrigjon parregullsitë e dallueshme të lëkurës.E përshtatshme për lëkura të thata dhe shumë të thata.

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Avene – Couvrance Pudër për lëkura të thata dhe shumë të thata (SPF 30)

Ka aftësi të madhe mbuluese duke korrigjiuar parregullsitë e dallueshme si p.sh. vitiligo, hemangiomat, njollat e hiperpigmentuara si dhe cikatricet post- operatore në mënyrë shumë të natyrshme. Mund të  përdoret edhe në kombinim me Stick correcteur.

Produkt hipoalergjik dhe jo komedogjen, i përshtatshëm edhe për lëkurat shumë të ndjeshme. Qëndron për një  kohë të gjatë dhe është rezistente ndaj ujit dhe djersës. Mbrojtje UV (SPF 30).

E përshtatshme për lëkura të thata dhe shumë të thata. Vjen ne 4 ngjyra:  Porcelaine, Naturel, Sable, Miel

Info. Shtesë

Firma

Avene

Linja

Couvrance

Mosha

Të gjithë

Nuanca

[1] Porcelan, [2] Natyrale, [2.5] Bezhë, [3] Rërë

SPF

30

Sasia

9.5gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Couvrance Pudër për lëkura të thata dhe shumë të thata (SPF 30)”

LART