Zbritje

Avene – Couvrance Beautifying Lip Balm (SPF 20)

1,920 Lekë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Avene – Couvrance Beautifying Lip Balm (SPF 20)

Avène Couvrance Beautifying Lip Balm SPF20 është një stick për buzët që ofron më tepër ngjyrë, ushqim dhe shkëlqim.

Ky balsam është formuluar në bazë të një lënde ushqyese Oleo për buzë më të ushqyera dhe të mbrojtura. Tekstura e butë mbulon buzët me një ngjyrë delikate duke i dhën gjithashtu shkëlqim.

Toleranca e tij e lartë lejon përdorim edhe për buzë të ndjeshme dhe të irrituara: është formuluar pa aromë dhe ka një mbrojtje SPF20.

Rezistent ndaj ujit.

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

3 g

Nuanca

Bright Red, Tender Nude, Velvet Pink

Bright Red: Caprylic/Capric Triglyceride, Tridecyl Trimellitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Isopropyl Myristate, C18-36 Acid Glycol Ester, Synthetic Wax, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Red 6 (CI15850), Glycerin, Glyceryl Caprylate, Red 7 (CI15850), Saccharin, Titanium Dioxide (CI77891), Tocopheryl Acetate.

Velvet Pink: Caprylic/Capric Triglyceride, Tridecyl Trimellitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Isopropyl Myristate, C18-36 Acid Glycol Ester, Synthetic Wax, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Blue 1 Lake (CI42090), Glycerin, Glyceryl Caprylate, Red 6 (CI15850), Red 7 (CI15850), Saccharin, Titanium Dioxide (CI77891), Tocopheryl Acetate.

Tender Nude: Caprylic/Capric Triglyceride, Tridecyl Trimellitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Isopropyl Myristate, C18-36 Acid Glycol Ester, Synthetic Wax, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Titanium Dioxide (CI77891), Blue 1 Lake (CI42090), Glycerin, Glyceryl Caprylate, Red 6 (CI15850), Red 7 (CI15850), Saccharin, Tocopheryl Acetate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Couvrance Beautifying Lip Balm (SPF 20)”

LART