- 20%

Avene – Cold Cream Sapun për lëkura të thata

680 Lekë

Pain Nettoyant Surgras

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe trup
Vetitë ushqyese, mbrojtëse dhe qetësuese të gamës Cold Cream Avène u sjellin komfortin lëkurave të ndjeshme të cilave u mungojnë lipidet dhe uji.

Shkuma e tij kremoze pastron me butësi lëkurat e thata deri në shumë të thata. Fytyrë dhe trup.

Firma

Avene

Linja

Cold Cream

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Forma

Sapun

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cold Cream Sapun për lëkura të thata”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART