- 20%

Avene – Cold Cream Krem ushqyes për duar

(4 përshtypje mbi produktin)

960 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avène Cold Cream krem për duar është një krem i formuluar me bazë Cold Cream, ideal për hidratimin e duarve të thata dhe të dëmtuara.

Ky krem është i pasur me Cold Cream, i cili ofron veti ushqyese dhe mundëson një komfort që zgjat në duart tuaja. Gjithashtu përmban Sucralfate  që mbështet riparimin e epidermës dhe Uji Termal Avene së bashku me Alpha Bisabolol qetësojne duart e dobësuara.

Tekstura vajore dhe e pasur është e lehtë për tu aplikuar dhe lë në duart tuaja një shtresë të butë dhe një aromë të lehtë. Jo e yndyrshme, jo e ngjitshme.

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në duar sa herë të keni nevojë.

Firma

Avene

Linja

Cold Cream

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4.75
  vlerësime
 • 5 Yje
  75%
  4 Yje
  25%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Avene – Cold Cream Krem ushqyes për duar
 • Matilda B.

  Nuk ka krem me te mire per duart ne dite te ftohta. Nga super te thata mi ka ber duart si beb?

 • .

  E rekomandoj! Jam shume e kenaqur. Ka nje teksture qe nuk te le pas ate efektin ngjites, perthithet plotesisht duke zbutur dhe ushquer lekuren!

 • Albina H. (blerës i verifikuar)

  Super

 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART