Zbritje

Avene – Cold Cream Krem ushqyes hidratues për lëkura të thata

(5 përshtypje mbi produktin)

1,120 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cold Cream Krem ushqyes hidratues për lëkura të thata

Avène Cold Cream ka veti zbutëse, e cila është e kombinuar me disa vecori kozmetike të këndshme (i pasur, kremoz dhe teksturë lehtësisht e parfumuar). Ai ushqen, hidraton dhe mbron lëkurën, duke rivendosur filmin hidrolipidik në lëkurat e thata.

Ai qetëson irritimet, zbut dhe jep një ndjesi komforti dhe mirëqënie.

– Ushqyes dhe mbrojtës: falë vetive të dyllit të bletës.
– Zbut dhe qetësues: falë pranisë së Ujit Termal Avene.

Hipoalergjik, produkt jo komedogjenik. E përshtatshme për lëkurën e bebeve dhe fëmijëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni dy herë në ditë në lëkurë të pastër e të thatë. Masazhojeni butësisht që të përthithet nga lëkura.

Informacion Shtesë

Firma

Avene

Linja

Cold Cream

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Forma

Tubet

Sasia

40ml, 100ml

Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Avèe Thermal Spring Water (Avène Aqua), Beeswaw (Cera Alba), Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Bht, C20-40 Pareth-10, Caprylyl Glycol, Cetyl Phosphate, Parfum (Fragrance), Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Sorbitan Isostearate, Triethanolamine Water (Aqua).

Pështypjet mbi produktin
 • 3.71
  vlerësime
 • 5 Yje
  43%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  29%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për Avene – Cold Cream Krem ushqyes hidratues për lëkura të thata
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Gjate shtatzanise lekura mu be shume e thate. Raporti çmim cilese eshte super. E rekomandoj 100% per lekurat e ndjeshme dhe te thata..

 • Klea C.

  Ne fytyre te krijon nje ndjesi ngjitje

 • Denisa S. (blerës i verifikuar)

  Shume i mire kremi, aroma eshte pak e rende por kalon dhe nuk ndjehet me pas 5 min

 • Arkida D. (blerës i verifikuar)

  Ndjesi ngjitese ne fytyre

 • Emigerta S. (blerës i verifikuar)

  Gati 1 vit që e përdor dhe jam e kënaqur. Është super hidratues

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART