- 20%

Avene – Cold Cream Balsam për buzët

1,000 Lekë 1,250 Lekë

Baume Levres

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cold Cream Balsam për buzët

Avène Cold Cream Butter përfiton nga vetitë ushqyese të Cold Cream tradicional, i cili ndihmon në ushqimin, rivendosjen dhe shkëlqimin e buzëve të thata.Formula e shkrirjes dhe mbrojtjes së këtij balsami përmban gjithashtu vaj jojoba dhe një përbërës aktiv qetësues.

Zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike, jo-komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni aq shpesh sa është e nevojshme në buzët e dëmtuara.

Firma

Avene

Linja

Cold Cream

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Ricinus Communis Seed Oil), Dipentaerythrityl Tetrahydroxystearate/Tetraisostearate, Isopropyl Palmitate, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Behenyl Alcohol, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Polyisobutene, VP/Hexadecene Copolymer, Polyethylene, Beeswax (Cera Alba), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter), Avène Thermal Spring Water (Avène Aqua), Simmondsia Chinensis Seed Oil (Simmondsia Chinensis Seed Oil), Bht, Bisabolol, Caprylic/Capric Triglyceride, Caramel, Fragrance (Parfum), Isopropyl Myristate, Tocopherol, Tocopheryl Glucoside.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cold Cream Balsam për buzët”

LART

×