- 20%

Avene – Cleanance përkujdesje matifikuese

2,000 Lekë

(Cleanance Soin Mattifiant)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cleanance përkujdesje matifikuese

Avène Cleanance Matifying Care është një kujdes hidratues ditor matifikues që zgjat për një kohë të gjatë. Ndihmon gjithashtu në uljen e papërsosmërive falë kombinimit unik të përbërësve aktivë:

 • Comédoclastin – një përbërës aktiv me veti të patentuara që rregullon hiperprodhimin e sebumit dhe ndihmon në uljen e papërsosmërive,
 • Pluhurat matifikues – për një përfundim mat të menjëhershëm
 • Ujë termik Avene – me veti qetësuese dhe zbutëse.

Zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

Jo-komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ose dy herë në ditë në lëkurën e pastruar.

Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Avene

Linja

Cleanance

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Glycerin, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Polymethyl Methacrylate, C14-22 Alcohols, Isopropyl Alcohol, PEG-6 Potassium Cetyl Phosphate, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, C12-20 Alkyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol Linseedate, Fragrance (Parfum), Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil), Potassium Sorbate, Silybum Marianum Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Tribehenin, Water (Aqua), Xanthan Gum, Zinc Salicylate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cleanance përkujdesje matifikuese”

LART

×