- 20%

Avene – Cleanance Locion pastrues matifikues për lëkura të yndyrshme

1,840 Lekë

Locion pastrues dhe matifikues për lëkura të yndyrshme.

Mat Lotion Matifiante

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cleanance Locion pastrues matifikues për lëkura të yndyrshme

Toneri dyfazor kombinon astrgjentë të butë dhe pluhurat mattifikues për të pastruar lëkurën dhe për të tendosur poret pa pickim ose irritim për një lëkure të pastër, pa shkëlqim.

 • Toneri astringent pastron lëkurën dhe tendos poret pa i irrituar
 • Ndihmon në rregullimin e prodhimit të yndyrës
 • Mattifikon lëkurën
 • Formula dyfazore aktivizon përbërësit nëpërmjet tundjes

Udhëzime mbi pëdorimin

Tundeni para përdorimit. Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë nëpërmjet një pambuku.

Firma

Avene

Linja

Cleanance

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E yndyrshme

Forma

Shishe

Sasia

200ml

This cleanance matifying lotion contains Avene thermal water, alcohol denat, zinc gluconate to reduce sebum production, perfume to enhance the lotion, Glyceryl Laurate, hydrogenated castor oil ppg-26-buteth-26, salicylic acid that reduces the development of pimples, stearalkonium Hectorite, Triethanolamine, and water.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cleanance Locion pastrues matifikues për lëkura të yndyrshme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART