- 30%

Avene – Cleanance Maskë-scrub për lëkura të yndyrshme/akne

1,680 Lekë

Avène Cleanance Mask është një kujdes plotësues dhe eksfoliant specifik për lëkurën e yndyrshme me probleme.

Masque-Gommage

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cleanance Maskë-scrub për lëkura të yndyrshme/akne

Avène Cleanance Mask është një kujdes plotësues dhe eksfoliant specifik për lëkurën e yndyrshme me probleme.

 • Kompleksi AHA-BHA shoqërohet me grimca eksfoluese, zhbllokon poret dhe ndihmon në eleminimin e njollave të lëkurës.
 • Monolaurina rregullon hiperprodhimin e sebumit.
 • Kaolina siguron efekt të menjëhershëm matifikues.
 • Uji Termik Avène rikthen të gjitha vetitë e tij qetësues dhe anti-irritues.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në të gjithë fytyrën në lëkurë të thatë dhe lëreni për 5 minuta. Lagni duart dhe masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore. Shpëlajeni me bollëk dhe thajeni. Kjo maskë mund të përdoret 1 deri në 2 herë në javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Avene

Linja

Cleanance

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Avene Thermal Spring Water (Avene, Aqua), Triethylhexanoin, Kaolin, Cetearyl Alcohol Glyceryl Stearate, Glycolic Acid, Water (Aqua), Sodium Hydroxide, Polyethylene, Ceteareth-33, Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric, Glycerides, Titanium Dioxide (CI77891), Zinc Gluconate, Bisabolol Cetrimonium Bromide, Cyclohexasiloxane, Fragrance (Parfum), Glyceryl Laurate, Pyridoxine Hcl Salicylic Acid, Xanthan Gum.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cleanance Maskë-scrub për lëkura të yndyrshme/akne”

LART