- 20%

Avene – Cleanance Hydra Creme

1,840 Lekë

Krem hidratant për lëkurat me akne të irrituara.

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cleanance Hydra Creme

Avène Cleanance Hydra Soothing Cream është i indikuar  për hidratimin e lëkurës së thatë dhe të irrituar nga trajtimet kundër akneve. Ideal si shtesë e trajtimeve kundër akneve, që përhapet me lehtësi hidraton në thellësi pa e yndyrosur lëkuren. Lëkura është e butë dhe e hidratuar.

 • Uji Termal Avene qetëson dhe zbut lëkurën
 • Dextran Sulfate zbut irritimet dhe redukton skuqjen
 • Përbërësit ushqyes dhe hidratues ndihmojnë në rivendosjen e filmit hidrolipidik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër në mëngjes dhe në darkë.

 

Firma

Avene

Linja

Cleanance

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed oil (Carthamus Tinctorius Seed oil), Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Peg-12, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crospolymer, Benzoic Acid, Fragrance (Parfum), Glyceryl Linolenate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Dextran Sulfate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cleanance Hydra Creme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART