- 20%

Avene – Cleanance Expert emulsion

1,920 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cleanance Expert emulsion

Më shumë se një hidratues, Cleanance Expert vepron në shkaqet kryesore të akneve, duke rregulluar prodhimin e yndyrës për të matifikuar lëkurën. Eksfolion pa e dëmtuar lëkurën, pastron poret dhe pikat e zeza dhe e lë lëkurën të butë.

Përmban

 • Diolényl, inovacion i patentuar nga laboratoret Pierre Fabre, me veprim të trefishtë duke ulur rrezikun e përhapjes së baktereve, reduktimin e skuqjes dhe duke favorizuar eleminimin e shenjave.
 • X-Pressin favorizon zvogëlimin e pikave të zeza dhe zbut teksturën e lëkurës.
 • Monolaurin rregullon prodhimin e tepërt të yndyrës.
 • Ujë Termal Avene me veti zbutëse dhe kundër irritimeve.

Cleanance Expert është një emulsion i butë, që mund të aplikohet lehtësisht. Përthithet menjëherë, duke e lënë lëkurën të hidratuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, në lëkurë të pastruar.

Firma

Avene

Linja

Cleanance

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Water/eau/aqua. isohexadecane. propylene glycol dicaprylate/dicaprate. cetearyl alcohol. butylene glycol. dimethicone. polymethyl methacrylate. glycerin. 1,2-hexanediol. algin. butyrospermum parkii (shea) butter. caprylyl glycol. caprylyl glycol linseedate. carbomer. cetearyl glucoside. dipotassium phosphate. disodium edta. disodium phosphate. fragrance/parfum.. glyceryl laurate. papain. polyacrylate-13. polyisobutene. polysorbate 20. potassium sorbate. sodium cetearyl sulfate. sodium hydroxide. sorbitan isostearate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cleanance Expert emulsion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART