- 20%

Avene – Cleanance Ujë Pastrues për lëkurat e yndyrshme dhe me akne

2,000 Lekë

Avène Cleanance Micellar Water pastron butësisht fytyrën dhe sytë, ideal për lëkurat e yndyrshme me papërsosmëri.

(Cleanance Eau Nettoyante)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cleanance Ujë Pastrues për lëkurat e yndyrshme dhe me akne

Avène Cleanance Micellar Water pastron butësisht fytyrën dhe sytë, ideal për lëkurat e yndyrshme me papërsosmëri. Pa pasur nevojë për shpëlarje, dhe duke respektuar epidermën,  heq papastërtitë dhe makjazhin. Falë Monolaurinës, ndihmon në zvogëlimin e tepërt të sebumit. Lëkura është e pastër dhe e freskët. E pasur me Ujë Termal të Avène, ka vetit anti-irrituese dhe qetësuese.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në fytyrë dhe në zonën rreth syve, në mëngjes dhe në darkë me anë të një pambuku.

Firma

Avene

Linja

Cleanance

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Avène Thermal Spring Water (Avene Aqua), Gylcerin, Pentylene Glycol, Coco-Glucoside, Ethyl Lauroyl Arginate HCL, Fragrance (Parfum), Glutamic Acid, Plyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Sodium Hydroxide, Water (Aqua).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cleanance Ujë Pastrues për lëkurat e yndyrshme dhe me akne”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART