- 20%

Avene – Cicalfate Krem riparues për duar

1,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cicalfate krem riparues për duar

Rikthen komfortin, qetëson dhe mbron lëkurat shumë të thata, të irrituara, të çara dhe të plasaritura të duarve, të shkaktuara nga agresione të ndryshme klimaterike, detergjentë, produkte profesionale etj.
Transparent pas aplikimit, formon një barrierë izoluese në lëkurë duke mbrojtur atë si një lëkurë e dytë.
Pa aromë, pa paraben. Rekomandohet edhe në djegie sipërfaqësore.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni të paktën dy herë në ditë, duke u përqëndruar në zonat më të thata dhe të çara.

 

Firma

Avene

Linja

Cicalfate

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cicalfate Krem riparues për duar”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART