- 20%

Avene – Body Gentle Scrub

(1 përshtypje mbi produktin)

1,664 Lekë

Rezultati:Lëkura rigjen butësinë dhe është me shkëlqim.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Avene – Body Gentle Scrub

Scrub me një aromë relaksuese që eksfolion në mënyrë delikate lëkurat e ndjeshme.

Formula përmban një kompleks zbutës të bazuar në 3 vajra bimore, Ujë Termal Avene me veti zbutëse dhe kundër irritimeve si dhe mikro-grimca për të dhënë një eksfolim mekanik të butë.

Formulë e dizenjuar për të minimizuar reaksionet alergjike. Jo komedogjenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht. Përdoreni një ose dy herë në javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua) – Sodium Laureth Sulfate – Water (Aqua) – Cellulose Acetate – Glycerin – Oleth-10 – Decyl Glucoside – Tocopheryl Acetate – Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer – Ascorbyl Palmitate – Butyrospermum Parkii (Shea) Oil (Butyrospermum Parkii Oil) – Camelina Sativa Seed Oil – Caprylyl Glycol – Carthamus Tinctorius (Safflower) Seedoil (Carthamus Tinctorius Seed Oil) – Citric Acid – Coco-Glucoside – Fragrance (Fragrance) – Glyceryl Oleate – Hydrogenated Palm Glycerides Citrate – Jojoba Esters – Lauryl Betaine – Lecithin – Peg – 30 Dipolyhydroxystearate – Red 30 (Ci 73360) – Sodium Benzoate – Sodium Chloride – Sodium Hydroxide – Talc – Tocopherol – Trideceth – 6.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avene – Body Gentle Scrub
 • Ibadete C. (blerës i verifikuar)

  Scrub super! Shume perfekt per lekuren time te ndjeshme dhe ma le shume te bute dhe delikate, ka nje arome shume te mire!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART