- 20%

Avene – Body Care Oil

2,640 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Body Care Oil

Vaji i thatë multifunksional që ndihmon në ushqimin, forcimin dhe shkëlqimin e lëkurës, ndërsa ofron mbrojtje antioksiduese. Formulë jo e yndyrshme dhe jo ngjitëse, thithet shpejt në lëkurë për një prekje të butë dhe hidratim afatgjatë.

 • Siguron mbrojtje antioksiduese dhe mbron nga stresi oksidativ
 • Mbushur me aromë relaksuese të trëndafilit, jasemines dhe bergamotit
 • Ndihmon në përforcimin e barrierës natyrore të lëkurës
 • Jo-komedogjene, e zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë duke masazhuar butësisht në lëkurë.

Për flokët: Spërkateni në pëllëmbën e duarve dhe aplikojeni atë në flokë të thatë, duke u përqendruar në majat.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml

Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Didecene, Butyrospermum Parkii Shea Oil, Coconut Alkanes, Squalane, Fragrance (Parfum), Peg-40 Sorbitan Peroleate, Avène Thermal Spring Water (Avène Aqua), Camelina Sativa Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Tocopheryl Acetate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Body Care Oil”

LART