- 20%

Avene – Antirougeurs Unify SPF 30

2,520 Lekë 3,150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Antirougeurs Unify SPF 30

Një produkt i kujdesit që, në një hap të vetëm, synon, qetëson dhe korrigjon skuqjen difuze ose të lokalizuar, mbinxehjen dhe ndjesitë e shqetësimit.

Kombinimi unik i TRP-REGULIN dhe ujit termal Avene shpejt qetëson ndjesitë e shqetësimit dhe nxehtësisë dhe qetëson lëkurën për një kohë të gjatë. Ngjyra e perlave dhe pigmentet që reflektojnë dritën fshehin skuqjen dhe zgjojnë shkëlqimin e fytyrës. Sistemi i tij fotoprotektiv SPF30 siguron mbrojtje ndaj rrezeve UVA / UVB.

Me aromë delikate, me një përfundim mat, ky trajtim e lë lëkurën të butë, komode dhe të hidartuar. Lëkura është e unifikuar dhe më e ndritshme.

Zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike. Jo-komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në të gjithë fytyrën dhe qafën.
Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Coco-Caprylate/Caprate, Dimethicone, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Polymethyl Methacrylate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [nano], PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Water (Aqua), Cocos Nucifera (Coconut) Oil/Cocos Nucifera Oil), Diethylhexyl Butamido Triazone, Methyl Gluceth-20, Titanium Dioxide (CI77891), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine Butyl Methoxydibenzoylmethane, PEG-45/Dodecyl Glycol Copolymer, Mica, Disteardimonium Hectorite, C30-45 Alkyl Methicone, C30-45 Olefin, 1,2-Hexanediol, 4-T-Butylcyclohexanol, Caprylic/Capric, Triglyceride, Decyl Glucoside, Dimethicone, Crosspolyme, Disodium EDTA, Fragrance/Parfum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil), Hydrogenated Starch Hydrolysate, Iron Oxides (CI77492), (CI77491), (CI77499), Magnesium Sulfate, Octyldodecanol, Pongamia Glabra Seed Oil, Propylene Glycol, Sodium Dextran Sulfate, Tocopherol, Tocopheryl, Glucoside, Triethyl Citrate, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Antirougeurs Unify SPF 30”

LART

×