- 20%

Avene – Antirougeurs Krem hidratant për lëkura shumë të ndjeshme të thata (SPF 30)

2,320 Lekë

(Antirougeurs Jour Creme SPF 30)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Antirougeurs Krem hidratant për lëkura shumë të ndjeshme të thata (SPF 30)

Avène Antirougeurs Day Soothing Cream SPF 30  është një produkt i kujdesit që qetëson, zvogëlon dhe parandalon skuqjen e lëkurës së  të ndjeshme të thata në shumë të thata, të prirura për skuqje difuze ose të lokalizuara, dhe ndjesi të shqetësimit.

Kombinimi unik i TRP-REGULIN dhe ujit termik Avène shpejt lehtëson ndjesitë e shqetësimit dhe nxehtësisë dhe qetëson lëkurën për një kohë të gjatë. Sulfati i dekstranit me veti dekongjestive zvogëlon skuqjen.

Ky produkt e lë lëkurën të butë dhe të hidratuar.

Është një bazë e shkëlqyer make up-i. Zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike. Jo-komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në të gjithë fytyrën dhe qafën. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Avene

Linja

Antirougeurs

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

30

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Diisopropyl Adipate, Methylene, Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [nano], Water (Aqua), Aluminum Starch Octenylsuccinate, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter), Diethylhexyl, Butamido Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, 1,2-Hexanediol, 4-T- Butylcyclohexanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Blue 1 (CI42090), Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Decyl Glucoside Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Octyldodecanol, Pongamia Glabra Seed Oil, Propylene Glycol, Sodium Dextran Sulfate, Sodium Hydroxide, Stearyl Alcohol, Titanium Dioxide (CI77891), Tocopherol, Tocopheryl, Glucoside, Tribehenin, Tropolone, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Antirougeurs Krem hidratant për lëkura shumë të ndjeshme të thata (SPF 30)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART