- 20%

Avene – Antirougeurs Maskë qetësuese dhe riparuese për lëkurat shumë të ndjeshme

2,080 Lekë

(Antirougeurs Calm Masque)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë

Maskë që siguron një ndjesi freskie dhe qetësim të menjëhershëm. Forma e saj galenike e butë shkrihet menjëherë në fytyrë. Pa parfum, pa paraben.

Sa herë që lëkura ta ndjejë të nevojshme aplikoni edhe Spray Ujë Termal Avène me veti qetësuese dhe anti-irrituese.

Firma

Avene

Linja

Antirougeurs

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Antirougeurs Maskë qetësuese dhe riparuese për lëkurat shumë të ndjeshme”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART