- 30%

Avene – Akerat 30 krem

1,610 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – Akerat 30 krem

Kremi Avene Akerat 30 është formuluar specifikisht për tju përgjigjur kujdesit të lëkurave me tendencë keratoze dhe skuamoze. E pasur me ujë termal Avene, ajo ka veti zbutëse dhe qetësuese. Agjentët emolient dhe reduktues të keratozes e bëjnë lëkurën fleksibël duke kompensuar tharjen e lëkurës, eleminuar skuamat jo estetike dhe reduktuar zonat e trasha të shtresës korneale.

Produkt hipoalergjik dhe jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin:

Trup: Aplikoni Akerat një ose dy herë në ditë në zonat e lokalizuara.

 Skalp: mund të përdoret në skalp të thatë dhe jo të larë. Aplikojeni në skalp, mbajeni për disa orë, gjithë natën nëse është e mundur. Shplajeni dhe vazhdoni me shampon.

Firma

Avene

Linja

Akerat

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Urea, Water (Aqua), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Propylene Glycol, Urea, Triethanolamine, Methyl Glucose Sesquistearate, PEG 20 Methyl Glucose Sesquistearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Prunus Dulcis), Salicylic Acid, Carbomer, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Ethylene Brassylate, Tocopheryl Acetate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Akerat 30 krem”

LART