- 20%

Avene – A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

3,600 Lekë

Rezultati:Konturi i syve është më rrezatues dhe i relaksuar. Ditë pas dite, rrudhat dhe vijat e holla zbehen.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream

Përkujdesje anti-rrudhë për zonën rreth syve.

Përkujdesje e rekomanduar për konturin e syve me pamje të zbehtë, të lodhur, vija të holla dhe rrudha.

Zbeh dhe ndihmon në parandalimin e shenjave të para të moshës si dhe lufton efektet e dëmshme të shkaktuara nga stresi oksidativ falë kompleksit rigjenerues:

 • Retinaldehyde rigjallëron aktivitetin qelizor, rregullon tekturën e lëkurës dhe zbeh parregullsitë
 • Pro-Vitaminë E ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira.

E pasur me ujë termal Avene, me veti zbutëse dhe kundër irritimeve.

Pa parfum. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet çdo darkë në zonën rreth syve duke e përhapur në të gjithë harkun e vetullës. Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzanisë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Butylene Glycol, Polysorbate 40, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, Sorbitan Palmitate, 1,2-Hexanediol, Bht, Olydycol, Carbon -15, Oleoyl Tetrapeptide-31, Red 33 (Ci 17200), Retinal, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Glucoside, Xanthan Gum

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  100%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avene – A-Oxitive Smoothing Eye Contour Cream
 • Iljada B.

  Hidratues i mire per syte

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART