- 20%

Avene – A-Oxitive Day Smoothing Water-Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

3,920 Lekë

Rezultati: Ditë pas dite lëkura është më e tonifikuar, rrudhat dhe vijat e holla zbehen. Lëkura rifiton shkëlqimin natyral.

Përshkrimi i Produktit

Avene – A-Oxitive Day Smoothing Water-Cream

Përkujdesje e rekomanduar për lëkurat e lodhura me mungesë energjie, pamje të zbehtë, rrudha të holla, teksturë jo e rregullt lëkure.

Kjo përkujdesje vepron si mburojë duke ndihmuar lëkurën të mbrohet nga sulmet e shkaktuara nga stresi oksidativ falë veprimit unik dhe plotësues të kompleksit antioksidant mbrojtës (Pro Vitamine A dhe E). Ajo vepron në mënyre sinergjike duke neutralizuar radikalet e lira dhe duke mbrojtur lëkurën.

E pasur me Ujë Termal Avene me veti zbutëse dhe kundër irritimeve.

Pa parfum. Jo komedogjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mengjes në fytyrë dhe dekolte, duke evituar konturin e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Glycerin, Propylene Glycol, PPG-3, Myristyl Ether, Dimethicone, Pentylene Glycol, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethyl, Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, C14-22 Alcohols, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Glucoside, BHT, C12-20 Alkyl Glucoside, Cetrimonium Bromide, Citric Acid, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Mica, Polysorbate 60, Silica Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Sorbitan Isostearate, Titanium Dioxide (CI77891), Water (Aqua), Xanthan Gum.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avene – A-Oxitive Day Smoothing Water-Cream
 • .

  Super produkt, 10/10 recommended

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART