- 20%

Avene – A-Oxitive Antioxidant Defense Serum Sensitive Skins

(1 përshtypje mbi produktin)

4,480 Lekë

Rezultati:Pamja e lëkurës është më e freskët, më radiante. Rrudhat e para dhe vijat e holla zbehen dukshëm. Lëkura është e mbrojtur, e zbutur dhe hidratuar.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Avene – A-Oxitive Antioxidant Defense Serum Sensitive Skins

Përkujdesje e rekomanduar për lëkurat e lodhura, me mungesë energjie, pamje të zbehtë, vija të holla dhe rrudhat e para, teksturë jo e rregullt e lëkurës.

Ky serum mbrojtës anti-oksidant vepron si një mburojë për lëkurën duke e mbrojtur nga sulmet e shkaktuara nga stresi oksidativ falë veprimit unik të:

 • GP4G: energjizues i qelizave që forcon dhe stimulon mekanizmin natyral të mbrojtjes së lëkurës
 • Kompleksi mbrojtës antioksidant (Pro Vitaminë A dhe E): vepron në mënyrë sinergjike duke neutralizuar radikalet e lira dhe duke mbrojtur lëkurën.
 • I pasur me Ujë termal Avene me veti zbutëse dhe kundër irritimeve.

Jo komedogjenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), GLYCERIN, ISODODECANE, PENTYLENE GLYCOL, WATER (AQUA), DIMETHICONE, ASCORBYL GLUCOSIDE, POLYMETHYL METHACRYLATE, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE2, TOCOPOSIDE GLUCCIDE, , CETRIMONIUM BROMIDE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE (FRAGRANCE), Hydroxyethyl ACRYLATE / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, POLYSORBATE 60, SODIUM Benzoate, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN Isostearate, XANTHAN GUM

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Avene – A-Oxitive Antioxidant Defense Serum Sensitive Skins
 • Iljada B.

  10/10?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART