ATC – Çaj Lule Basani

190 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vetitë Kuruese :Lulja e Basanit njihet dhe përdoret që nga kohët më të lashta si një mjekim popullor . Ndihmon në djegiet e stomakut dhe ulçerës , astmës bronkiale , dhimbjet e kokës, ndihmon në problemet e aparatit tretës , reumatizmës dhe podagrës (inflamacionet që krijohen në gjymtyrët të shkaktuar nga përmbajtja e lartë e acidit urik ). Ndihmon në pastrimet nga krimbat e zorrëve dhe gjithashtu njihet si një antidepresiv dhe qetësues natyror shumë efikas . Ndihmon në funksionimin e mëlçise .

Përgatitja: Në një filxhan (200ml)ku është hedhur ujë i sapovaluar shtohet masa e një luge gjellë 1-2 gram me preparat. Mbulohet me një kapak dhe lihet për 10-12 minuta . Kullohet dhe pihet i ëmbëlsuar me sheqer ose mjaltë dy herë gjatë ditës.

Firma

ATC

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “ATC – Çaj Lule Basani”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART