- 20%

Nuxe – Përkujdesje kundër imperfeksioneve të lëkurës

2,480 Lekë

Aroma-Perfection Soin Anti-Imperfections

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura mikse dhe të yndyrshme
Përkujdesje e përditshme kundër imperfeksioneve. Një veprim i shumëfishtë mbi lëkurë : redukton nivelin e sebumit, parandalon shfaqjen e imperfeksioneve, ngushton poret dhe hidraton falë glicerinës vegjetale.
Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje.

Rezultati: Lëkurë e freskët, e tonifikuar dhe e hidratuar.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Përkujdesje kundër imperfeksioneve të lëkurës”

LART