Kryefaqja » Produktet » Femra » Fytyra » Maska & Eksfoliant » Nuxe – Maske pastruese, eksfoliuese për lëkurat e yndyrshme 

Nuxe – Maske pastruese, eksfoliuese për lëkurat e yndyrshme 

2,650 Lekë 2,120 Lekë

In stock

Aroma-Perfection Masque Thermo-Actif Desincrustant

In stock

Firma: ,
Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura mikse dhe të yndyrshme
Maska e parë eksfoliuese dedikuar lëkurave mikse dhe të yndyrshme. Tre hapa kryesore për një lëkurë të pastër dhe të qartë : pastim në thellësi duke zhbllokuar dhe pastruar poret, eksfolim për një lëkurë të lëmuar dhe absorbim i sebumit për një lëkurë të matifikuar. Aplikohet në fytyrë të lagur, lihet të veprojë 2 deri në 3 minuta dhe pastaj shplahet me ujë të ftohtë. Për ta plotësuar procesin e pastrimit aplikoni Lotion Purifiante Perfectrice de Peau.

Rezultati : Lëkurë e re dhe pore të pastra.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Sasia

40ml

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Nuxe – Maske pastruese, eksfoliuese për lëkurat e yndyrshme ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google