- 20%

Nuxe – Locion pastrues , purifikues për lëkurat mikse dhe të yndyrshme

1,600 Lekë

Aroma-Perfection Lotion Purifiante Perfectrice de Peau

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura mikse dhe të yndyrshme
Locioni i parë pastrues me efekt të dyfishtë të kompletuar. Përkujdesje e butë pastruese ideal për t’u përdorur pas xhelit larës, duke i ofruar perfeksionim lëkurës falë ngushtimit të poreve, lëmimit dhe matifikimit të saj. Formë galenike e freskët që nuk ngjit dhe nuk e lë lëkurën e yndyrshme. Aplikohet me tampon mëngjes dhe mbrëmje.

Rezultati: Lëkurë e pastër dhe e matifikuar.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Locion pastrues , purifikues për lëkurat mikse dhe të yndyrshme”

LART