- 20%

Nuxe – Aroma-Perfection Xhel pastrues, purifikues për lekurat mikse dhe te yndyrshme

1,760 Lekë

(Aroma-Perfection Gel Nettoyante Purifiant)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura mikse dhe të yndyrshme.
Përkujdesje e përditshme pastruese. Xhel pastues pa alkool dhe pa sapun, eleminon papastërtitë dhe shbllokon poret duke reduktuar
tepricën e sebumit. Falë përbërësve natyralë anti – seborrheik parandalon shfaqjen e imperfeksioneve. Aplikohet në mëngjes ose mbrëmje në lëkurë të lagur. Shplahet me ujë. Pa paraben.

Rezultati : Lëkurë e freskët, pore të mbledhura.

Firma

Nuxe

Linja

Aroma-Perfection

Sasia

200ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Aroma-Perfection Xhel pastrues, purifikues për lekurat mikse dhe te yndyrshme”

LART