Arkopharma – Goji

1,300 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Goji Arkocapsule nga Arkopharma është një shtesë ushqimore me bazë frutat e Goji i nevojshëm si një tonik psikofizik. Frutat e Gojit janë të pasura me polisakaride dhe vitaminë C. Vitamina C kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe këputjes dhe në një funksion normal të sistemit imunitar.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 ose 2 kapsula, 2 herë në ditë me ujë, preferohet para ushqimit.

Kujdes
Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin në ambient të thatë, larg nxehtësisë.

Firma

Arkopharma

Mosha

18+

Forma

Kapsula

Sasia

45

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Arkopharma – Goji”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART