Aquila – Dezinfektues duarsh

Antibakterial për duar

(Hand Sanitizer)

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Eagle hand sanitizer është një antibakterial për përdorim të jashtëm. Vepron në pak sekonda. Përdoret kudo në udhëtim, palestër, shkolla, shëndetësi, sektorin publik etj.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhen disa pika në dorë dhe fërkohen duart dhe gishtat për 10-15 sekonda.

Kujdes: Të mbahet larg nga fëmijët, të mos gëlltitet. Në rast kontakti me sytë të lahet menjëherë me ujë të bollshëm.

 

Info. Shtesë

Firma

Aquila Group

Forma

Shishe

Sasia

100ml, 200ml

Përbërësit
Alkool etilik i denatyruar, karbomer, glicerinë, vitaminë E, aloe vera xhel, ujë i çjonizuar, trietanolaminë, aromatizues.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aquila – Dezinfektues duarsh”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART