- 10%

Aptamil – Organic 1

Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,880 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Aptamil Organic 1

Qumësht organik nga Aptamil, zëvendësues i qumështit të gjirit me përbërës organikë. Qumështi vjen në përputhje me standardet organike dhe nga burim i sigurtë me cilësi të lartë.

 • Pa konservues artificial
 • Përmban DHA (Omega -3)
 • I përshtatshëm si burimi i vetëm i të ushqyerit që nga lindja dhe deri në muajin e 6-të
 • Pa vaj palme

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Zieni ujin e freskët dhe lëreni të ftohet në 40°C. Mateni sasinë e kërkuar të ujit në një biberon të sterilizuar
 2. Përdorni lugën që gjendet brenda kutisë per matjen e pluhurit
 3. Shtoni sasinë e saktë të pluhurit në ujë. Kjo mund të gjendet në tabelën udhëzuese në anën e pasme të paketimit
 4. Mbyllni shishen dhe tundeni mirë derisa pluhuri të tretet plotësisht.
 5. Para se t’ia jepni foshnjës, kontrolloni temperaturën në anën e pasme të dorës; temperatura e qumështit nuk duhet të kalojë 37 ° C
Firma

Milupa

Mosha

0m+

Forma

Kuti

Sasia

800gr

Demineralised whey* (from milk) (26 %), vegetable oils* (sunflower, coconut, rapeseed oil) (23 %), lactose* (from milk) (18 %), skimmed milk* (14 %), galactooligosaccharides* (from milk), whey protein* (from milk) (2 %), fructooligosaccharides, emulsifier (soya lecithin*), fish oil, potassium citrate, calcium phosphate, oil from Mortierella alpina, calcium carbonate, sodium chloride, choline chloride, magnesium chloride, vitamin C, potassium chloride, potassium hydroxide, inositol, iron II sulphate, zinc sulphate, L-carnitine, pantothenic acid, vitamin E, niacin, copper sulphate, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, folic acid, potassium iodide, sodium selenite, vitamin K, biotin, manganese II sulphate, vitamin D, vitamin B12.

*from organic production

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Aptamil – Organic 1”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART