Apropos – Vita+ Pappa Reale 500mg 10 flakona

1,700 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shtesë ushqimore me bazë Pelte Mbretërore (Pappa Reale), ekstrakt poleni, Propolis dhe mjaltë Acacia.

Apropos Vita+ Pappa Reale 500 mg është një shtesë ushqimore me bazë Pelte Mbretërore (Pappa Reale) të freskët, substancë e prodhuar nga bletët si ushqyes ekskluziv të bletës mbretëreshe, i pasuruar me elementë të tjerë të çmuar si: Poleni, Propolis dhe mjaltë Acacia. Shija fantastike e dhëne nga mjalti si dhe flakonet praktike monodozë, e bejnë një produkt të përshtatshëm për të gjithë familjen.

Përdorimi: këshillohet përdorimi i një flakoni në ditë, në mëngjes para ushqimit. Tundeni mirë para përdorimit.

Kujdes: Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos e konsumoni gjate shtatzanise. Ruajeni ne vende te fresketa dhe te thata.
Firma

Apropos

Linja

Vita+

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

10

Contribution of components

Average value

For 100 mL Per dose

(10 mL)

Honey

55 g 5500 mg

Pollen ef

5 g 500 mg

Propolis hydroglyceric extract

0.61 g 61 mg

Royal jelly

5 g 500 mg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apropos – Vita+ Pappa Reale 500mg 10 flakona”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART