Apropos – Vita+ Junior

1,300 Lekë

Shtesë ushqimore për fëmijë me Zink që kontribuon në funksionin normal konjitiv.

Me Fosfoserinë, Asparaginë, Propolis dhe Acid Folik.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

 

Apropos Vita+ JUNIOR është një shtesë ushqimore me bazë vitamina C, B6, B1, B12, PP, me Fosfoserinë, Asparaginë, Propolis dhe Acid Folik.

 • Zinku kontribuon në funksionin normal konjiktiv.
 • Vitaminat C, B6, B1, B12, PP kontribuojnë në mirëfunksionimin e metabolizmit energjitik.
 • Niacina, Biotina dhe vitaminat B1, B12 kontribuojnë në funksionimin normal energjitik.
 • Vitaminat C, B6, B12 kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe rrisin imunitetin. Formulimi kompletohet me ekstraktin e Propolisit.

Përdorimi:
Këshillohet marrja e 1 flakoni në ditë (deri në 6 vjeç) dhe 2 flakone në ditë (mbi 6 vjeç). Rrotulloni tapën e flakonit në sensin orar. Tundeni derisa të tretet pluhuri dhe pijeni menjëherë.

Firma

Apropos

Linja

Vita+

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apropos – Vita+ Junior”

Apporto di componenti
Valore Medio

Per 2 flaconcini
dal 10 mL
VNR%*
per dose

Zinco

7,5 mg 75

Vitamina C (Ac. L-Ascorbico)

80 mg 100

Vitamina PP (Niacinamide)

16 mg 100

Vitamina B6 (Piridossina)

1,4 mg 100

Vitamina B1 (Tiamina)

1,1 mg 100

Vitamina H (Biotina)

50 mcg 100

Acido folico

200 mcg 100

Vitamina B12 (Cianocobalamina)

2,5 mcg 100

Fosfoserina

20 mg

Asparagina

50 mg

Propoli e.g.

20 mg
*VNR: Valori Nutrizionali di Riferimento (Reg. CE 1169/2011)

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART