Apropos – Stick për buzët me propolis

500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Stick për buzë me Propolis, dyllë dhe filtra solarë
Mbron buzët

Veprim efikas zbutës dhe ushqyes

Apropos Stick për buzë është një produkt i studiuar për të dhënë mbrojtjen maksimale për buzët tuaja, si në dimër dhe në verë. I pasur me Propolis të pastër dhe dyllë të bardhë jep veti zbutëse dhe ushqyese, Apropos Stick ndihmon në parandalimin e tharjes dhe plasaritjes, duke garantuar butësi.

Aplikojeni disa herë gjatë ditës sipas nevojës.

Firma

Apropos

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

5.7ml

Caprylic / Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil, Alba Wax, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Behenate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propolis Extract, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Butyloctyl Salicylate, Olus Oil, Dimethyl Capramide, Glyceryl Laurate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Aroma, Phytosteryl / Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Apropos – Stick për buzët me propolis”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART